Baylar İçin Hizmetlerimiz

Bay Saç Tasarımı ve
Güzellik Hizmetlerimiz

Bizlere iletişim hatlarımız’dan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Damat Tıraş

En özel çalışmalardan ve kesimlerden birise damat tıraşıdır. Bu tıraş için hem maddi hem manevi kazan sağlamanız bizim için en önemi unsurlardan birisidir. Bir kadın için evlilik neyse erkek için de o kadar özel olmalıdır

Sakal Kesim

En uygun fiyat seçenekleriyle sakal kesim hizmetlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafımızdan sakallarınızı istediğiniz model ve şekilde kesiyoruz. Erkeklerin bakımlı olması gerekliğinin bilincindeyiz ve size en kaliteli işçilik en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Saç Kesimi

Öncelikle saç kesim çalışmalarımızın, profesyonel ve işini seven personellerimiz tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. Kafa yapınıza saç çıkış yönünüze ve sizin istediğiniz modele göre saç kesimi yapmaktayız.

1000

Saç Kesimi

1500

Sakal Kesimi

747+

Damat Traşı

300+

Cilt Bakımı
En İyi Tercih Esta

Neden
Esta Kuaför

Hizmetlerimizden yararlanmak detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim sayfamızdan hemen bizi arayabilirsiniz.

Uzman Ekip

10 yılı aşkındır bu sektörde olan Esta Kuaför değişmeyen uzman ekip kadrosuyla sizlerle birliktedir. Ekibimiz de ki tüm çalışanlar işlerinde deneyimli belli bir yılı aşmış çalışma süreleriyle hatasız ve mükemmel uygulamalar yapabilmektedir.

Profesyonel Ekipman

Esta Bay & Bayan Kuaför olarak profesyonel ekipman ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Her zaman en doğru ve en iyi sonucu almak için tüm ürünlerimiz ve tüm uygulamalarımız aynı titizlikle yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bakım ürünlerinde de ileri düzeyde ürünler kullanan kuaförümüz sizlerin hizmetindedir.

Yılların Deneyimi

2009 yılından beri bu sektörde en iyi ve en güncel şekilde hareket eden Esta Bay & Bayan kuaförü her geçen gün yeni ve farklı uygulamalar ve tasarımlarla yılların vermiş olduğu deneyimle çalışmaya devam edecektir.

%100 Memnuniyet

Esta Bay & Bayan Kuaförü bugüne kadar binlerce müşteriyle çalışmış ve her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmak için elinden gelen tüm imkanları seferber etmiştir. Uzun soluklu bu maratonda Ankara harici diğer iller ve yurt dışı müşterilerini de memnun etmeye devam edecektir.

Image
Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by