Gelin Saçı

Ankara Gelin Saçı

Her kadının hayallerini süsleyen düğün ve o düğünü mükemmel kılmak için yapılan işlemlerden biriside gelin saçıdır. Gelin için çok önemli olup önceden provası ve tasarımının hazır olmasının önemi çok ama çok fazladır. Düğün günü sizleri strese sokmadan tüm enerjimiz ve neşemizle 15 yıllık deneyimimizi birleştiriyoruz ve sizin için en iyi gelin saçını tasarlayıp o muhteşem hayallerinize kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Ankara’da 15 yıldır bu sektörde olan Esta Bay & Bayan Kuaför sizler için en iyi gelin saçını yapmakta iddaalıdır. Gelin saçınıza başlanmadan önce prova ve tasarımın kaç saat süreceğini sizlere daha önceden anlatıp uygulamalı olarak gösteriyoruz. İstediğiniz gelin saçını saç tipinize göre uyarlayıp uyguluyoruz. Biz bu işte sonuna kadar iddalıyız. Gelin Saçı modelleri ve fiyatları için Esta Kuaför olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır ?

 

Esta kuaför olarak şunu söylemeliyiz ki size en uygun gelin saçı her zaman sizin için ideal olanıdır. Tarzınız, yüz şekliniz, gelinliğinizin modeli saçınızın uzunluğu gibi etkenler göz önünde bulundurularak seçim yaparsanız sizin için en uygun modeli bulmuş olursunuz. Esta Kuaför’e geldiğinizde sizler için bunları tek tek anlatıp yönlendirmeler yapıyoruz..

 

Gelin Saçı Hangi Renk Olmalıdır ?

Saç renginiz, saç modelinizin kendini göstermesinde çok etkilidir. Koyu saç renklerine sahip gelin adaylarına genellikle topuz yakışırken kumral ve sarı saç tonlarına ise doğal ve dağanık modeller yakışmaktadır. Ayrıca örgü saç modelleri açık renkli saç tonlarına uyum gösterip saçın kendini göstermesinde etkilidir. Esta kuaför olarak yaptığımız tüm işlemlerin bilincinde ve farkındayız. Sizlerin hayali bizim profesiyonelliğimizle birleştiğinde en uygun gelin saçı modeli ortaya çıkacaktır.

 

Gelin Makyajı Nasıl Olmalıdır ?

 

Esta Kuaför olarak Gelin Makyajı, Porselen Makyajda yapmaktayız. Gelin saçının tamamlayıcı öğeleri arasında gelin saçı aksesuarları ve gelin makyajı yer almaktadır. Ten ve göz renginiz,yüz şekliniz, düğün mekanınız tarzınız gibi bir çok kriteri değerlendirerek sizin için uygun gelin makyajını profesiyonel bir şekilde yapmaktayız.

 

Gelin makyaj modellerini incelerken sizin için nasıl bir gelin makyajının uygun olacağına yüz şeklinize göz renginize göre karar verebilirsiniz. Örneğin oval bir yüz şekline her gelin makyajı uygun olacaktır.

 

 

 

Gelin Saçı Modelleri Nelerdir  ?

At kuyruğu gelin saçı modeli

Dağınık topuz uzun gelin başı modelleri

Örgü gelin başı modelleri

Yarım toplanmış uzun gelin saçı modelleri

Yandan ayrılmış gelin saçı modelleri

Tepeden topuz gelin başı modelleri

Taçlı uzun saç modelleri

Tüylü tokalı uzun saç modelleri

Tokalı uzun saç modeli

En bilinen duvaksız uzun gelin başı modeli

Garip uzun saç modelleri

Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by