Esta Kuaför Kimdir ?

Saç Tasarım’da Öncü Esta

2009 yılından günümüze kadar sayısız tasarımlara imza atmış profesyonel bir salondur. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızda en kaliteli meterialler ve ürünler kullanılmaktadır.

Güzellik ve bakıma dair her şeyi ESTA’da bulabilceksiniz.Ekonomik ve son derece kaliteli olan güzellik merkezimizde el ayak bakımı , yüz ve saç benzeri bir çok bakım bulunmaktadır.

Esta Kuaför için Bay & Bayan ayırtmaksızın standart olanın dışına çıkmak ve saça kafa yapısına bakılarak yapılan uygulamaların tümüne Saç tasarımı denir. Kişinin sosyal yapısı saç tasarımı için çok önemli bir rol oynamaktadır. Saç tasarımına örnek olarak saç kesimi ,ombre gibi bir çok uygulama yapılmaktadır.

image
Başlıca Hizmetlerimiz

Saç Tasarımı ve Saç Bakımı İçin Yeni bir Döneme Hazırmısınız ?

Esta Kuaför 2009 yılından itibaren kendini sürekli geliştirerek Ankara Keçiören’de Bayan Kuaförü ve Bay Kuaförü olmak üzere saç tasarımı güzellik uygulamaları yapmaktadır.

Saç Kesimi & Boyama

Bayan ve bay olmak üzere saç kesimi,saç boyama,saç bakımı gibi tüm saç uygulamalarını sizlere en iyi şekilde sunabilmekteyiz.Stil tavsiyelerimiz ile saçlarınıza yeni bir benzersiz tarz katabiliyoruz.

Bayanlar
Esta İle Işıldar

Bayanlar için özel cilt uygulamalarımız sayesinde sizlere en iyi hizmetleri sunabilmekteyiz.Etlik Bayan Kuaförü olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde deneyimli ekibimiz en son ana kadar çözümler üretmektedir.

Moda
Esta'dan Sorulur

Esta, saç kesim, boyama, fön, ombre gibi hizmetler dışında, kaş-kirpik boyama, kaş alma, manikür, pedikür, ağda, el- ayak bakımı, profesyonel makyaj gibi bir çok hizmeti sunabilmektedir.

Müşterilerimiz Ne Dedi ?

Binlerce Mutlu Müşterimizin Bizler Hakkında Yorumları 🙂

Ankara’da 3 yıl önce Damat tıraşı için gittiğim esta kuaföre hala düzenli olarak gitmekteyim yaklaşımları tıraşları ve fiyatları o kadar uygun ki düzenli müşterisi oldum. Saç ve sakal kesim harici ekstra bakımlarda uygulayan Esta kuaför ailesine çok teşekkür ederim. Bu devirde böyle kuaförler bulmak çok zor ankarada erkek kuaförü arıyorsanız Esta kuaför ilk tercihiniz olsun
Ahmetcan K.
Ankara Yenimahalle
Esta Bay&Bayan kuaförünü instagram da gördüm ve arayıp kalıcı oje,manikür pedikür ve kalıcı saç düzleştirme için randevu aldım. Gittiğimde çok sıcak kanlı ve alanın da uzman kişiler beni karşıladı işlemlerimi en iyi ürünler ve en kısa zamanda uygun fiyata yaptılar. Çok ama çok memnun kaldım. Teşekkür ederim esta kuaför !!!!
Sİnem Ç.
Ankara Ümitköy
Öncelikle herkese merhabalar. Saçlarıma sürekli fön çektirdiğim için çok fazla kırık ve çok fazla zaman kaybıma neden oluyordu. Evimin yakınında ki Ankara Bayan kuaförü olan Esta kuaföre gittim ve saç bakımı yaptırdım. Ayrıca artık düzenli olarak fön çekme işlemimi burada yaptırıyorum. Saçlarım hem kırılıp kopmuyor hem düzenli uzuyor hemde yumuşacık. Kalan vaktimde yanında karı. Çok teşekkür ederim Alanında Profesyonel Bayan kuaförü olan Esta Kuaför !!!!
Beliz A.
Ankara Çayyolu
Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by