Makyaj

Makyaj

Makyaj nedir ? Çeşitleri nelerdir ?

Esta kuaför olarak bu sorularına cevap verip kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Kafanıza takılan veya sormak istediklerinizi Esta Kuaför İletişim sayfamızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.
Makyaj çok çeşitli amaçlarda güzel görünüm sağlayan kusurları kapatmayı amaçlayan günümüzde yaşamın içinde oldukça yer almış bir işlemdir.
Günümüzde özellikle kadınlar başta olmak üzere erkeklerinde bakımlı olmaları için kullandığı makyaj sanatının gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Dudaklarda, gözlerde yanaklarda uygulanıp çok farklı görünümler sağlamaktadır ve amaçlamaktadır. Esta kuaför olarak biz kalıcı makyaj ve geçici makyaj olarak her türlü ihtiyacınızı gidermekteyiz. Esta kuaför olarak her zaman doğru makyajın doğru yüz hatlarına yapılması konusunda ısrarcı ve alınan sonuçlardan da makyaj konusunda ne kadar profesiyonel olduğumuzu göstermekteyiz. Esta Bayan Kuaförü olarak biz Porselen makyaj, Gece Makyajı , Show Makyajı, Dizi Makyajı, Kalıcı Makyaj, Düğün Makyajı yapmaktayız. Sizde makyaj yaptırmak ve kafanıza takılan soruları sormak için Esta Kuaför iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by