Nişan Saçı

Ankara Nişan Saçı

Nişan Saçı Modelleri Nasıl olmalıdır ?

Nişan saç modelleri düğün için yapın modellere nazaran daha sade olmalıdır. Sade Topuzlar, zarif at kuyruğu ve örgü modelleri uygulanmalıdır. Esta Kuaför Bayan kuaförü olarak 15 yıla aşkın deneyim ve profesiyonellikle Ankara da siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Nişan Saçı Nasıl Yapılır ?

Nişan için tercih edeceğiniz modeller sade gelin saçı modellerinden de olabilir. Özellikle evde söz yada nişan yapacaksanız sade topuz modellerini ya da açık dalgalı modelleri seçebilirsiniz. Özellikle elbiseniz sade ise saç aksesuarları kullanılabilir ve görünümünüze hareket katabilirsiniz.

Profesiyonel destek için Esta Bayan Kuaför olarak sizlerin hizmetindeyiz.

 

Nişan Saçı Ne Kadara Mal Olur  ?

Gelin saçı ile karşılaştırdığımız da Nişan saç modellerinin daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Hayalinizde ki nişan saçı modeli için Esta Bayan Kuaförüyle hemen iletişime geçiniz.

Nişan Makyajı Nasıl Olmalı ?

Eğer nişanınız evdeyse, kıyafet, ayakkabının yanı sıra makyajınızın da sade olması doğru bir tercih olacaktır. Doğal bir makyaj veya porselen makyaj sizin için en ideal tercih olacaktır. Kıyafetinize uyumlu pastel tonların yanı sıra buğulu bir göz makyajı da yapılabilmektedir. Fiyat ve daha detaylı bilgi için Esta Kuaför ile iletişime geçiniz.

Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by