Müşterilerimiz Ne Dedi ?

Binlerce Mutlu Müşterimizin Bizler Hakkında Yorumları 🙂

Ankara’da 3 yıl önce Damat tıraşı için gittiğim esta kuaföre hala düzenli olarak gitmekteyim yaklaşımları tıraşları ve fiyatları o kadar uygun ki düzenli müşterisi oldum. Saç ve sakal kesim harici ekstra bakımlarda uygulayan Esta kuaför ailesine çok teşekkür ederim. Bu devirde böyle kuaförler bulmak çok zor ankarada erkek kuaförü arıyorsanız Esta kuaför ilk tercihiniz olsun
Ahmetcan K.
Ankara Yenimahalle
Esta Bay&Bayan kuaförünü instagram da gördüm ve arayıp kalıcı oje,manikür pedikür ve kalıcı saç düzleştirme için randevu aldım. Gittiğimde çok sıcak kanlı ve alanın da uzman kişiler beni karşıladı işlemlerimi en iyi ürünler ve en kısa zamanda uygun fiyata yaptılar. Çok ama çok memnun kaldım. Teşekkür ederim esta kuaför !!!!
Sİnem Ç.
Ankara Ümitköy
Öncelikle herkese merhabalar. Saçlarıma sürekli fön çektirdiğim için çok fazla kırık ve çok fazla zaman kaybıma neden oluyordu. Evimin yakınında ki Ankara Bayan kuaförü olan Esta kuaföre gittim ve saç bakımı yaptırdım. Ayrıca artık düzenli olarak fön çekme işlemimi burada yaptırıyorum. Saçlarım hem kırılıp kopmuyor hem düzenli uzuyor hemde yumuşacık. Kalan vaktimde yanında karı. Çok teşekkür ederim Alanında Profesyonel Bayan kuaförü olan Esta Kuaför !!!!
Beliz A.
Ankara Çayyolu
Whatsapp
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by